Google Play pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder, kuri yra populiariausia nuo pat šio reitingo sudarymo pradžios. Kitos pirmojo trejetuko programėlės Flirtas.lt ir Badoo taip pat išlaiko savo pozicijas jau ketvirtą mėnesį iš eilės.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas ketvirtoje vietoje, į kurią iš šeštosios kyla programėlė Hot or Not. Ši programėlė jau yra buvusi šioje pozicijoje prieš 4 mėnesius.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja rimtų pažinčių programėlė DarniPora, kuri kyla per 5 pozicijas į 6 vietą. Tai yra iki šiol aukščiausia šios programėlės vieta reitinge.

Dar viena lietuviška programėlė Ieskok debiutuoja tarp populiariausių 25 pažinčių programėlių septintoje vietoje. Be šios naujienos, reitingo 9 poziciją užima pažinčių programėlė SweetRing tiems, kurie nori rasti tobulą antrąją pusę. 12 vietoje rasite socialinio pokalbių tinklo Mingle programėlę.

Į reitingą po mėnesio pertraukos sugrįžta pažinčių programėlė LOVOO, kurią rasite 19 vietoje. Tai nėra aukščiausia pozicija šios programėlės istorijoje, tačiau rezultatai geresni nei prieš mėnesį, kai programėlė nepakliuvo tarp 25 populiariausių programėlių.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas pažinčių programėlės Twoo reitinge. Ši programėlė krenta per 10 pozicijų iš 4 į 14 vietą. Tai blogiausias rezultatas per visą jos istoriją šiuose reitinguose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top