Labai.lt

Labai.lt apžvalga

Nemokama pažinčių svetainė, kuri iki 2010 m. veikė kaip www.pazintys.biz.

Svetainėje registracija nėra sudėtinga, tačiau nustebino tai, kad registracijos mygtukas matomas tik iš vidinių svetainės puslapių, o pagrindiniame puslapyje yra galimybė prisijungti tik jau registruotiems nariams. Registruojantis reikia pateikti savo prisijungimo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį, nurodyti savo lytį ir gimimo datą. Pateikus šią informaciją jums reikės prisijungti prie savo el. pašto dėžutės, kuriame turėtų būti jums skirtas laiškas su patvirtinimo kodu, kurio reikės tolimesnei registracijai. Registraciją galima patvirtinti įvedant registracijos kodą į tam skirtą laukelį svetainėje arba paspaudus laiške atsiųstą nuorodą. Po aktyvacijos jūs iš karto galite prisijungti prie svetainės.

Prisijungus prie svetainės vartotojui pateikiama informacija apie narystę. Nemokama narystė suteikia galimybę užpildyti anketą, talpinti nuotraukas, susirašinėti ir kitomis pažintims reikalingomis funkcijomis. Taip pat nariai gali pasirinkti ir mokamą narystę, kuri suteikia privilegijų svetainėje, tačiau apžvalgos metu pasirinkti šios narystės galimybių nebuvo.

Pasirinkus savo narystės tipą, lankytojams pateikiama informacija apie tai, kaip viskas veikia svetainėje, tačiau ne visi šio gido puslapiai yra užpildyti informacija.

Svetainės lankytojai gali naudotis pažintimis, forumais, pokalbiais, laisvalaikio kategorija, kurioje galima įkelti nuotraukų, vaizdo įrašų ar tiesiog savo istorijų. Taip pat lankytojai gali pasinaudoti skelbimų funkcija.

Prieš ieškant pažinčių, jūs galite detaliai užpildyti savo anketą, įkelti savo nuotraukų.

Svetainės narių paieška leidžia atrinkti anketas pagal skirtingus parametrus: lytį, amžių, ūgį, svorį, vietovę ar horoskopo ženklą. Taip pat rodyti tik anketas su nuotraukomis.

Ieškoti pažinčių svetainėje taip pat galima peržiūrinti naujausių, šiuo metu prisijungusių bei Labai rekomenduojamų narių anketas. Taip pat galima peržiūrėti daugiausiai balsų surinkusias anketas bei švenčiančius tą dieną gimtadienį.

Svetainės forume diskusijų mažai ir dauguma atsakymų yra gana senai, todėl panašu, kad jame aktyviai bendrauja labai mažai žmonių.

Panašu, kad svetainė nėra aktyviai prižiūrima, nes pasitaiko nemažai neveikiančių nuorodų, be to pasitaiko puslapių, kuriuose informacija vis dar ruošiama.

Privalumai

  • Nemokama
  • Svetainės funkcijų paaiškinimas

Trūkumai

  • Nedaug aktyvių narių
  • Dalis neveikiančių funkcijų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top