Meiluziai.lt

Meiluziai.lt apžvalga

Prisijungus prie svetainės, pirmajame puslapyje jums pateikiama informacija apie tolimesnius rekomenduojamus žingsnius, taip pat galite matyti karštojo sąrašo narius, savo nuorodas bei rekomenduojamus narius. Taip pat jūs galite matyti savo kreditų skaičių bei anketą kitų narių paieškai. O taip pat ir suderinamų porų pasiūlymus.

Kitų narių paieškai galite pasinaudoti greitąja arba detalia paieška, kuri leis atrinkti kitų narių anketas pagal įvairius kriterijus.

Vartotojai gali svetainėje ne tik ieškoti pažinčių, bet ir įkelti bei peržiūrėti kitų narių įkeltas nuotraukas bei vaizdo įrašus. Taip pat yra galimybė prisijungti prie grupių, vienijančių bendrų interesų žmones. Lankytojai turi galimybė ir kurti apklausas kitiems nariams bei atsakyti kitų narių klausimus. Taip pat suteikiama galimybė vertinti kitų narių nuotraukas. Nariai gali diskutuoti forume, tačiau jis nėra labai aktyvus. Apžvalgos metu naujausia žinutė buvo daugiau nei metų senumo.

Svetainės nariai žinutes kitiems nariams gali siųsti bei naudotis kitomis svetainės funkcijomis nemokamai, tačiau jiems siūloma ir VIP narystė, kuri leidžia paslėpti reklamos rodymą.

Svetainė naudoja Skadate pažinčių svetainių programinę įrangą, todėl labai panašių svetainių galima rasti ir daugiau. Tačiau apžvalgos metu svetainėje buvo daug klaidų tiek vertime, tiek svetainės nustatymuose. Taip pat dalis teksto buvo pateikiama anglų kalba.

Nors bendrauti su kitais nariais šioje svetainėje galima nemokamai, tačiau tikimybė, kad pavyks greitai rasti pažinčių, yra labai nedidelė dėl jos lankytojų neaktyvumo. Todėl pažinčių siūlome ieškoti kitose sex pažinčių svetainėse.


Registracija

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus Facebook profiliu arba užpildant registracijos formą svetainėje. Registruojantis jums reikia nurodyti savo naudotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, savo bei ieškomo žmogaus lytį. Nurodant lytį galima registruotis ir kaip porelė bei ieškoti kitų porelių.

Sekančiame registracijos žingsnyje reikia pateikti savo vardą ir pavardę, gyvenamąją vietą, kokių pažinčių ieškote, savo gimimo datą, ieškomo partnerio amžių bei trumpą aprašymą apie save. Taip pat prašoma nurodyti kūno tipą, plaukų bei akių spalvą, informaciją apie savo gyvenimo būdą (kaip leidžiate laiką, ar rūkote bei vartojate alkoholį), socialinį statusą (vaikų skaičių, šeimyninę padėtį bei mokamas kalbas). Taip pat prašoma įkelti nuotrauką bei sutikti su naudojimosi sąlygomis ir nurodyti apsaugos kodą.

Atkreipiame dėmesį, kad vartotojo nuotrauka yra būtina. Šis reikalavimas stebina, nes gali būti, kad intymių pažinčių ieškantys vartotojai norėtų šiek tiek daugiau anonimiškumo.

Pateikus šią informaciją, jūs galite prisijungti prie svetainės ir ieškoti pažinčių.


VIP narystės privalumai

  • Galimybė paslėpti reklamą

Kreditų kaina

  • 100 kreditų – 20 EUR
  • 200 kreditų – 35 EUR
  • 500 kreditų – 50 EUR

Apmokėjimo būdai

  • PayPal

Anketos panaikinimas

Norėdami panaikinti savo anketą, turėtumėte apsilankyti „Redaguoti profilį“ puslapyje ir paspausti mygtuką „Delete Profile“ esantį puslapio apačioje kairėje pusėje.

Patvirtinus savo pasirinkimą, jūsų anketa bus ištrinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top