pazintys.guru

pazintys.guru apžvalga

Pradiniame puslapyje jūs galite rasti svarbiausias nuorodas pažinčių paieškai bei paskutines narių veiksmų naujienas.

Pažinčių ieškoti galima pasinaudojant poros parinkimo sistema arba paieškos sistema, kuri leidžia pažinčių ieškoti pagal įvairius pažinčių kriterijus, kurie leidžia atrinkti tik tas anketas, kurios jus domina.

Svetainėje nariai gali įkelti savo nuotraukų, diskutuoti forume, klausyti ir įkelti mėgstamą muziką, bendrauti pokalbiuose, prisijungti prie įvairių grupių ar rašyti bei skaityti tinklaraščio įrašus.

Svetainės paslaugos yra nemokamos, todėl galite siųsti ir gauti žinutes iš kitų narių.

Apžvalgos metu svetainėje buvo prisijungę tik 2 žmonės, todėl nepaisant to, kad ši svetainė nemokama, pažinčių paieška gali būti efektyvesnė naudojantis kitomis pažinčių svetainėmis. Tačiau jei jūs turite kantrybės ieškant pažinčių, ši svetainė gali būti naudinga ir jums.


Registracija

Registracijos metu reikia nurodyti savo nario vardą, slaptažodį, nurodyti savo lytį ar statusą (pora arba grupė), nurodyti ko ieškote, nurodyti savo tikrą vardą, el. pašto adresą, savo mėgstamą posakį, pasirinkti kokie santykiai jus domina, nurodyti savo gimimo datą ir gyvenamąją vietą. Pateikus šią informaciją jums reikės patvirtinti savo el. pašto adresą. Tam pakanka paspausti ant nuorodos jums atsiųstame el. pašto laiške.

Po registracijos patvirtinimo jūs galite pradėti naudotis sistema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top