Pazintys.lt

Pazintys.lt apžvalga

Svetainė priklauso Tipro Group, todėl svetainėje integruotos ir kitų grupės svetainių paslaugos, tokios kaip orai, TV programa ar horoskopai.

Lankytojai svetainėje gali įkelti ne tik nuotraukas, bet ir vaizdo įrašus, mėgstamą muziką. Norintieji išreikšti savo mintis, tai gali padaryti rašydami blogą.

Ieškoti pažinčių galite pasinaudodami pažinčių ieškančių žmonių sąrašu, kuris gali būti filtruojamas pagal kategorijas, miestą, amžių ar lytį. Taip pat galite pasinaudoti funkcija „Pakibink“ ir taip atkreipti sudominusių žmonių dėmesį. Jei norite surasti žmonių, kurie atitinka jūsų poreikius pagal įvairius kriterijus, galite pasinaudoti paieška, kuri leidžia surasti tinkamą žmogų pagal bet kurį anketos punktą.

Žinučių sistema panaši į daugelio kitų svetainių sistemas. Norintieji bendrauti ne žinutėmis, gali pasinaudoti ir SMS žinutės siuntimo paslauga už kreditus. Jei norisi greitesnio bendravimo, tada galima pasinaudoti pokalbių kambariu.

Norintiems tiesiog praleisti laiką svetainėje laukiant naujosios pažinties atsakymų į žinutes, galima pažaisti įvairių žaidimų, įvairiomis temomis padiskutuoti forume, paskaityti narių blogo įrašus, peržiūrėti jų nuotraukų albumus.

Svetainėje gausu reklamos, kuri kartais būna įkyri, pvz. iššokanti reklama ekrano centre. Suprantama, kad pagrindinės svetainės paslaugos yra nemokamos, todėl yra patalpinta ir reklama, kuri leidžia išlaikyti svetainę ir užtikrinti tinkamą paslaugos teikimą. Tačiau tai gali atbaidyti dalį lankytojų arba paskatinti įsigyti papildomą narystę ar reklamos išjungimo paslaugą.

Lankytojams yra siūlomi trys narystės tipai: Paprastas, Auksinis ir VIP. Šios papildomos narystės siūlo galimybę įkelti daugiau nuotraukų, galimybę atlikti paiešką, geresnę poziciją paieškoje, galimybę laiškus persiųsti į asmeninę pašto dėžutę, galimybę paslėpti informaciją anketoje ir kitas paslaugas, kurios leidžia populiarinti ar išskirti savo anketą bei padidinti konfidencialumą.

Nors svetainės pagrindinės funkcijos yra pakankamos pažinčių paieškai, net ir nemokamai, tačiau jei norite daugiau narių, tai jums siūlytume rinktis kitas nemokamas pažinčių svetaines.


Registracija

Registracija svetainėje beveik niekuo nesiskiria nuo daugelio kitų pažinčių svetainių. Registruojantis reikia nurodyti savo vardą, „niką“, el. pašto adresą, slaptažodį, lytį ir gimimo datą bei įvesti saugos kodą iš paveiksliuko. Užpildžius šią informaciją reikia paspausti nuorodą gautame laiške. Patvirtinus savo el. pašto adresą siūloma užpildyti daugiau informacijos apie save. Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo laiškas gali būti Šlamšto aplanke ir jo gavimas užtrunka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top