Populiariausios pažinčių svetainės Lietuvoje

Pažinčių svetainių reitingą papildė Day.lt pažinčių svetainė, kuri šiame reitinge užima 18 vietą.

Lyderės poziciją reitinge susigrąžino Draugas.lt pažintys. Svetainė pakilo iš antrosios į pirmąją poziciją. Praėjusio mėnesio lyderė flirtas.lt nusileido į antrąją poziciją. Šios dvi svetainės aktyviai kovoja dėl lyderės pozicijų, todėl ir toliau bus įdomu stebėti ar kitą mėnesį lyderis išliks.

Daugiausiai laiptelių per šį mėnesį palypėjo dvi svetainės: tavomeile.lt palypėjo per penkias pozicijas iš 15 į 10 poziciją, o Ieškautaves.lt iš 35 į 30 poziciją. Didžiausią kritimą žemyn matome Pazintys.biz pozicijoje, kuri iš 27 pozicijos nusileido į 32.

Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje

Pažinčių skelbimų reitingus papildė dvi naujos pažinčių skelbimų svetainės. Erotinių pažinčių svetainės Vanile.lt skelbimų svetainė sexskelbimai.vanile.lt reitinguose debiutuoja 15 pozicijoje, o nemokamų skelbimų svetainę eurai.lt rasite 17 vietoje.

Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje

Reitingų lyderės poziciją išlaikė pažinčių svetainė Badoo.

Reitingas buvo papildytas naujomis pažinčių svetainėmis. Ieškantiems moterų reitingus 18 pozicijoje papildė pažinčių svetainė AnastasiaDate, o 51 pozicijoje rasite populiarią pažinčių svetainę viengungiams Dating.com bei 58 pozicijoje reitingus papildė pažinčių svetainė Smooch. Ieškantys rusakalbių moterų, turėtų susidomėti 53 pozicijoje esančia Russian-Dating.com pažinčių svetaine.

Pažinčių svetainė WhatsYourPrice, kurioje galėsite nusipirkti pirmąjį pasimatymą, rasite 43 vietoje.

Moteris ar vyrus, kuriuos domina nesantuokiniai ryšiai, turėtų sudominti moterų kurta pažinčių svetainė Gleeden. Šią svetainę rasite 36 pozicijoje.

Homoseksualūs vyrai gali susidomėti 14 vietoje esančia pažinčių svetaine Manhunt ar 55 pozicijoje debiutuojančia pažinčių svetaine Out Personals.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top