Populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje lyderiai išlaiko savo pozicijas

Draugas.lt ir toliau dominuoja pirmojoje populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitingo pozicijoje. O skirtumas nuo antrosios pozicijos vis dar pakankamai didelis, todėl didelė tikimybė, kad ir toliau šią svetainę matysime aukščiausioje pozicijoje.

Analogiška situacija ir su kitomis pirmojo ketvertuko lyderėmis. Antrąją poziciją išlaiko pažinčių svetainė Badoo, trečiojoje išsilaiko lietuviška pažinčių svetainė flirtas.lt, o ieskok.lt išlieka ketvirtojoje pozicijoje.

Populiariausia pažinčių svetainė suaugusiems PazintysXXX.com bando susigrąžinti savo pozicijas bendrame reitinge ir kyla vienu laipteliu aukštyn – iš šeštosios į penktąją vietą. Sausio mėnesio reitinge ši svetainė buvo ketvirtoje vietoje, todėl gali būti, kad pokyčių dėl šios pozicijos galime išvysti ateityje.

Tuo tarpu tarptautinė nemokama pažinčių svetainė Eskimi po mėnesio pertraukos leidžiasi per vieną poziciją žemyn į šeštąją poziciją.

Be šių svetainių į dešimtuką taip pat patenka septintąją poziciją išlaikanti Tinder, iš vienuoliktos vietos į aštuntąją sugrįžtanti TopFun.lt, iš tryliktosios į devintąją kylanti sekso pažinčių svetainė eRosx.lt bei iš devintosios į dešimtąją besileidžianti tarptautinė pažinčių svetainė Twoo.

Didžiausią šuolį tarp top 25 pažinčių svetainių Lietuvoje demonstruoja PazintysAnglijoje.com, kuri kyla per 45 pozicijas į 18 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas PazintysLietuviams.com pozicijoje. Ši svetainė krenta per 8 pozicijas į 15 vietą.

Didžiausias šuolis tarp visų reitingo dalyvių fiksuojamas nemokamų pažinčių bendruomenės Rarr.lt pozicijoje. Ji kyla per 55 pozicijas  į 41 vietą ir tai yra aukščiausia šios svetainės pozicija mūsų reitingo sudarymo istorijoje.

Ši mėnesį reitinge debiutuoja 12 pažinčių svetainių, o bendras reitingo svetainių skaičius kyla iki 97 pažinčių svetainių lietuvių kalba.

Šis reitingas sudarytas remiantis 2018 metų kovo mėnesio duomenimis apie lankytojų bei svetainės registruotų narių skaičių bei kitais viešai prieinamais duomenimis. Reitingas skelbiamas PažinčiųSvetainės.lt svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top