TopFun.lt

Topfun.lt apžvalga

Mobiliųjų telefonų vartotojams skirta pažinčių ir pokalbių svetainė. Svetainės autorių teigimu, ji vienija 25 tūkst. vartotojų.

Registruojantis svetainėje reikia nurodyti savo slapyvardį, slaptažodį, elektroninio pašto adresą, gimimo datą ir lytį. Pateikus šią informaciją, siūloma įkelti nuotrauką, tačiau tai nėra būtina norint pradėti naudotis svetaine.

Svetainės navigacija gana paini ir sudėtinga. Vartotojai gali peržiūrėti kas peržiūrėjo jų profilį, peržiūrėti savo draugų sąrašą, pakviesti naujų draugų ir bendrauti asmeninėmis žinutėmis bei peržiūrėti įvykius apie kuriuos skelbia kiti svetainės nariai.

Ieškoti pažinčių galima pasinaudojus paieška, kuri nėra matoma kiekviename lange ar tiesiog peržiūrėti kitų narių profilius. Paieška yra labai paprasta ir ieškoti galima tik pagal vartotojo vardą ar komentarus, todėl ji naudinga tik tada kai jus sudomino koks nors profilis.

Norintieji praleisti laiką gali bendrauti pokalbių kambaryje, peržiūrėti bei įvertinti kitų narių nuotraukas, dalyvauti diskusijų forume, balsuoti dvikovose ar apklausose, rašyti ar skaityti dienoraščius ar peržiūrėti horoskopus.

Norėdami sulaukti daugiau dėmesio, svetainės nariai gali įsigyti VIP statusą. Šis statusas išskiria vartotojus ryškesniu fonu, įgyja imunitetą nuo blogų nuotraukų įvertinimų ir pan. Taip pat galima naudotis visais profilio skinais, nemokamai kurti dvikovas ar mažesne kaina dovanoti dovanėles. Svetainėje siūlomos ir papildomos paslaugos, tokios kaip žinučių bomba, kuri leidžia vienu metu išsiųsti žinutę dvidešimčiai narių.

Norint aktyvuoti registraciją, reikia išsiųsti SMS žinutę, kuri kainuoja 0,30 EUR.

Ieškantiems pažinčių kompiuteriu, šios svetainės išvaizda gali būti per paprasta, be to joje mažiau funkcijų nei kitose populiariausiose pažinčių svetainėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top