4 pažinčių patarimai intravertams

Pažinčių paieškos savaime yra sudėtingas dalykas, o intravertams jos gali būti dar ir varginančios bei alinančios.

Intravertai nėra asocialūs (priešingai nei mano dauguma), bet nors jie ir mėgsta leisti laiką su žmonėmis, jiems taip pat reikia laiko atsigauti. Ekstravertai energijos gauna būdami su žmonėmis ir gaudami naujų įspūdžių, tuo tarpu intravertai energijos gauna būdami vieni.

O ką tai reiškia ieškant pažinčių?

Intravertams reikia ryšio, ir dažniausiai sukurtų santykių forma – tokioje situacijoje jie jaučiasi labai gerai. Tačiau norėdami tai pasiekti, jie turi ieškoti pažinčių, o tai yra sudėtingas procesas bet kuriam intravertui. Dažniausiai jie nėra natūraliai iškalbūs ar charizmatiški, todėl pirmam pasimatymui jiems tenka įdėti daug pastangų.

Tačiau pažintys intravertams neturi būti tokios varginančios. Toliau pateikiama keletas patarimų, kurie gali palengvinti jūsų kitą pasimatymą:

Išbandykite veiklą kartu

Intravertui nėra nieko blogiau nei sėdėti priešais naująją pažintį per pirmą pasimatymą ir galvoti pokalbio temą ir kaip būti įdomiu. Vietoj to, pagalvokite apie veiklą pirmajam pasimatymui, kuri leis išvengti tokios situacijos. Kai atliekate kažkokią fizinę veiklą, tai sumažina spaudimą kurti pokalbį, o tuo pačiu suteikia temą pokalbiui.

Eikite į pažįstamas vietas

Nauji rajonai ar restoranai gali būti iššūkis intravertams, ypač jei susitinkate triukšmingame bare ar klube. Vietoj susitikimo naujoje vietoje, planuokite susitikimą mėgstamoje kavinėje ar restorane. Elkitės paprastai ir susitikite vėlyviems pusryčiams ar pietums vietoj vakarienės, jei taip jums patogiau.

Ribokite savo laiką

Intravertams nepatinka skirti daug laiko vakarienės pasimatymui. Tai ir negalvokite apie tai. Bandykite planuoti pasimatymus išgerti kavos ar suvalgyti deserto. Nedidinkite spaudimo sau.

Skirkite laiko sau tarp pasimatymų

Ekstravertai tikriausiai gali eiti iš vieno pasimatymo į kitą, sutikdami keletą naujų žmonių per vakarą. Intravertai tam nesukurti. Jiems reikia laiko pabūti vieniems ir atsigauti tam, kad turėtų pakankamai energijos sekančiam pasimatymui. Neplanuokite kelių pasimatymų iš eilės, geriau skirkite pasimatymus konkrečią savaitės dieną. Taip jūs žinosite ko tikėtis ir kiek tam reikės energijos.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top