Draugas.lt ir toliau neužleidžia lyderio pozicijos

Atnaujinto populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitingo lyderių trejetukas išlieka tas pats. Lankytojų pageidavimų, šio mėnesio reitinge buvo atskirtos pažinčių skelbimų svetainės ir jos į bendrą reitingą nebėra įtraukiamos, todėl šiame reitinge matysite tik svetaines, kuriose reikalinga registracija.

Kaip ir prieš mėnesį, lyderės pozicijas išlaiko pažinčių svetainė Draugas.lt, o į trejetuką taip pat pakliuvo tarptautinė pažinčių svetainė Badoo bei lietuviška pažinčių svetainė flirtas.lt.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas ketvirtoje vietoje, į kurią iš penktosios kyla nemokama pažinčių svetainė ieskok.lt.

Didžiausią šuolį į viršų tarp populiariausių 25 svetainių šio mėnesio reitinge demonstruoja pažinčių svetainė Graziausi.lt kylanti iš 72 į 18 vietą ir taip patenkanti tarp 25 populiariausių pažinčių svetainių. Tuo tarpu didžiausią šuolį visame reitinge fiksuojame pažinčių svetainės GraziMoteris.eu pozicijoje. Ši svetainė kyla iš 123 į 56 vietą.

Pažinčių svetainė PazintysNorvegijoje.com yra labiausiai krentanti žemyn tarp 25 populiariausių pažinčių svetainių ir ji krenta per 12 pozicijų į 24 vietą.

Šio mėnesio reitingą papildė trys naujos pažinčių svetainės, tarp kurių geriausiai pasirodė greitų pažinčių svetainė GreitiPasimatymai.lt, kuri debiutuoja 17 vietoje.

Dėl reitingo metodologijos pakeitimo, reitingo dalyvių sąrašas sumažėjo iki 96 pažinčių svetainių. Šis reitingas sudarytas remiantis 2018 m. vasario mėn. duomenimis apie narių skaičių bei lankomumą tarp lankytojų iš Lietuvos.

Populiariausias 25 svetaines bei galimybę už jas balsuoti rasite populiariausių pažinčių svetainių reitingo puslapyje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top