eHarmony vartotojų duomenys atskleidžia didžiausias santykių klaidas

Santykių platforma eHarmony paskelbė 619 533 vartotojų tyrimo duomenis, kurie rodo, kad grubumas yra pagrindinė santykių nutraukimo priežastis. 77 procentai vyrų ir 79 procentai moterų teigia, kad dėl grubaus partnerio elgesio nutrauks santykius. Dėl melo santykius nutrauktų 61 proc. vyrų ir 62 proc. moterų.

Laiko leidimas su buvusiu partneriu irgi buvo vertinamas, kaip svarbi priežastis nutraukti santykius. Ta nurodė 71 proc. vyrų ir 73 proc. moterų. Keista, tačiau tinginystė buvo svarbi tik 17 proc. vyrų ir 18 proc. moterų.

eHarmony taip pat tyrė tokius duomenis kaip keikimosi, kūno formų, šykštumo, gyvenimo su tėvais, alkoholio vartojimo ir rūkymo, melavimo, laiko leidimo su buvusiuoju, netvarkos ir tingumo įtaką santykiams ir kokios buvo didžiausios santykių nutraukimo priežastys. Štai ką parodė duomenys:

Keikimasis. Nors 1 iš 4 moterų ir 1 iš 5 vyrų teigia, kad tai yra nemalonus bruožas, moterys teigia, kad tai nėra santykių nutraukimo priežastis, tačiau 77% vyrų sako, kad tai santykių pabaiga.

Gražios partnerio kūno formos. Beveik pusę abiejų lyčių teigia, kad tai yra privalumas, o 21 proc. moterų ir 29 proc. vyrų teigia, kad tai būtina.

Šykštumas. Beveik pusė vyrų teigia, kad jiems priimtinas moters šykštumas, tačiau 3 iš 4 moterų tai reiškia santykių pabaigą.

Žvilgsnis į tai, kaip žmonės vertina pažintis su žmogumi, kuris gyvena su tėvais parodė didžiausią skirtumą tarp vyrų ir moterų. Beveik 4 iš 5 vyrų teigė, kad jiems tai nekelia problemos, bet daugiau nei pusė moterų teigė, kad jos neitų į pasimatymą su tuo, kuris negyvena atskirai nuo tėvų.

Alkoholio vartojimas yra priimtinesnis nei rūkymas. 2 iš 3 moterų  ir 3 iš 4 vyrų alkoholio vartojimas per pirmą pasimatymą yra priimtinas. Iš kitos pusės, tik 42% vyrų ir 31% moterų toleruotų rūkymą.

Rūkymas kaip pagrindinė santykių nutraukimo priežastis yra 30% tiek vyrų, tiek moterų, kurie teigia, kad tokiu atveju partneriui iškeltų ultimatumą.

Grubumas. Turbūt labiausiai stebinantis dalykas buvo tai, kad daugiau nei 600 tūkst. vartotojų nurodė grubumą kaip priežastį nutraukti santykius. 77 proc. vyrų ir 79 proc. moterų sutinka, kad grubumas yra svarbesnė priežastis nutraukti santykius nei netvarkingumas, rūkymas, tingumas, melavimas ar net laiko leidimas su buvusiu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top