Eskimi

Eskimi svetainės apžvalga

Tarptautinė pažinčių svetainė, vienijanti apie 20 mln. narių iš viso pasaulio. Šis portalas skirtas naujoms pažintims užmegzti – tiek su savo tautiečiais, tiek su vaikinais bei merginomis iš viso pasaulio. Kad antrą pusę būtų rasti lengviau, šioje svetainėje galima ne tik susirašinėti, bet ir balsuoti už patikusias nuotraukas bei žaisti pažinčių žaidimus, atsakinėti į šmaikščius klausimus.

Ši pažinčių platforma galėtų sudominti žmones, ieškančius naujų draugysčių, norinčius susirašinėti, susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio, eiti į romantiškus pasimatymus, patirti nuotykių ar užmegzti ilgalaikius santykius.

Pagrindinės funkcijos svetainėje – susirašinėjimas, profilių peržiūra, paieška, balsavimas už nuotraukas – yra nemokamos, tačiau siekiant būti labiau matomu ir populiaresniu siūloma įsigyti „Eskimi star“ statusą, o svajojantiems pasislėpti ir dingti iš paieškų rezultatų, susirašinėti, nerodant prisijungimo ar nematomai tyrinėti narių anketas, taip pat matyti, kas lankėsi profilyje ir sužinoti, kas norėtų susitikti – pateikiama VIP narystės galimybė.

Svetainėje galima įkelti nuotraukų galeriją bei privačias nuotraukas, kurias kiti nariai galės pamatyti tik gavę jūsų sutikimą. Taip pat asmeniniame profilyje galima pateikti prisistatymo tekstą, aprašyti savo išvaizdos ypatumus (ūgį, akių, plaukų spalvą, kūno sudėjimą), santykių statusą, žalingus įpročius, pomėgius bei nurodyti, ko ieškote – flirto, meilės, bendravimo, pasimatymų, intymių santykių ar tik žvalgotės.

Patalpinus anketą galima greitai sulaukti daug dėmesio – naujų žinučių bei profilio peržiūrų. Jau per pirmą valandą apžvalgos metu anketa sulaukė keliolikos žinučių ir kelių kvietimų draugauti. Tačiau dauguma rašančių buvo itin lakoniški ir apsiribodavo žodžiu „Labas“. Taigi nariai yra aktyvūs, tačiau ne itin originalūs, žinutės neišsamios, net ir atsakius.

Ši svetainė turi didžiulį narių skaičių įvairiose šalyse, o pagrindinės paslaugos yra nemokamos – tai turėtų patikti norintiems paprastai, greitai ir nemokamai užmegzti naujų pažinčių. Jei turite specifinį tikslą – rimtų ketinimų rasti savo žmogų ir sukurti šeimą ar ieškote tik pažinčių suaugusiems, patariame rinktis specializuotas pažinčių svetaines. Taip sutaupysite laiko ir išvengsite bendravimo su jūsų interesų visai neatitinkančiais, jūsų nedominančiais asmenimis.

Reikia pastebėti, kad eskimi.com paieškos sistema gana nepatogi, galima narius filtruoti tik pagal lytį, amžių ir miestą, tačiau nėra išsamios, detalios paieškos galimybės.

Ši svetainė pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams, tad parsisiuntę programėlę galėsite bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, sau įdomiausius narius pasirinkdami iš milijonų svetainėje užsiregistravusių pažinčių ieškančių asmenų. Vis tik, lyginant su panašiomis programėlėmis, yra dar daug aspektų kur eskimi.com app galima patobulinti.


Registracija

Registracija šioje svetainėje yra greita ir nesudėtinga. Tereikia suvesti duomenis apie save (slapyvardį, slaptažodį, amžių, lytį, ir el. pašto adresą). Šalis ir miestas nustatomi automatiškai pagal prisijungimo vietovę, tačiau šią informaciją galima koreguoti. Taip pat galima prisijungti ir naudojant savo socialinių tinklų „Facebook“ arba „Google+“ paskyras.

Kitame registracijos etape prašoma nurodyti savo vardą, tikslus (ko ieškote svetainėje) – flirtas, meilė, pasimatymai, intymūs santykiai ar tik žvalgotės. Taip pat klausiama apie šeimyninę padėtį, išvaizdą (ūgį, kūno sudėjimą, akių bei plaukų spalvą), išsilavinimą, žalingus įpročius, veiklą (darbą, studijas), vaikų skaičių. Tačiau jūsų anketa bus rodoma, net jei atsakysite tik į pagrindinius klausimus. Jei norite sukurti išsamią anketą, galite nurodyti ir savo pomėgius – parašyti mėgstamas knygas, muziką, filmus, sportą ar kitas mėgiamas veiklas. Taip pat suteikiama galimybė ir prisistatyti savais žodžiais, trumpai aprašant savo charakterį, asmenybės ypatumus ir nurodant, ko ieškote.

Tuomet teliks sutikti su svetainės taisyklėmis ir spustelėti mygtuką „registruotis“. Po to galite įkelti profilio nuotrauką ar foto galeriją, tačiau tai nėra būtina. Anketa aktyvuojama nedelsiant.


VIP narystės privalumai

 • Nematomas naršymas
 • Susirašinėjimas nerodant prisijungimo statuso
 • Nematoma anketa klubo narių sąrašuose, rezultatuose
 • Galimybė pamatyti, kas nori su jumis susitikti
 • Galimybė pamatyti, kas lankėsi jūsų profilyje

VIP narystės kaina

 • 7 dienos – 500 monetų
 • 30 dienų – 1900 monetų
 • 90 dienų – 5000 monetų

Monetų kaina

 • 100 monetų – 0,29 EUR
 • 500 monetų – 0,87 EUR
 • 900 monetų – 1,45 EUR
 • 2000 monetų – 2,90 EUR

Apmokėjimo būdai

 • SMS žinutė

Anketos panaikinimas

Norint panaikinti savo anketą, reikia savo profilio nustatymuose pasirinkti „Ištrinti mano anketą“, tuomet suvesti slaptažodį ir jūsų anketa bus ištrinta visam laikui. Ištrinimo funkcija yra anketoje, po pagrindine informacija, prie kitų nustatymų.

Paspaudus ant nuorodos „Ištrinti mano anketą“ ir suvedus slaptažodį, dar būsite paprašyti nurodyti išėjimo priežastį. Tuomet anketa panaikinama visam laikui ir, jei norėsite vėl ieškoti pažinčių šioje svetainėje, teks registruotis iš naujo.


Google Play programėlės apžvalga

Programėlės parsisiuntimas – gana greitas procesas. Kaip ir svetainėje, taip ir mobilioje programėlėje galima prisijungti naudojant naudojant „Facebook“ ar „Google+“ paskyras. Jei esate užsiregistravęs svetainėje, prisijungiant naudokite tuos pačius duomenis, jei ne, registracijos procesas panašus – reikės suvesti savo slaptažodį, slapyvardį, vardą, nurodyti lytį, amžių. Vėliau, jei norite, galėsite įkelti nuotrauką.

Prisijungiant programėlė automatiškai nustatys jūsų buvimo vietą ir rodys narius, esančius arčiausiai jūsų. Vos atsidarius programėlę, iškart siūlomas „Match“ žaidimas – rodant priešingos lyties narių nuotraukas klausiama, ar sutiktumėte išgerti kartu kavos, eiti į pasimatymą, duoti telefono numerį ir pan.

Naudodamiesi programėle mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje galėsite stebėti prisijungusių narių nuotraukas, naršyti po jų anketas, susirašinėti ar žaisti „Match“ žaidimą. Narius galėsite filtruoti pagal lytį, vietovę ir amžių. Paspaudę ant nuotraukos pateksite į asmeninį profilį, kur sužinosite daugiau apie sudominusį narį. Taip pat galėsite parašyti jam/jai žinutę.

Taip pat naršydami galėsite pasirinkti, ar matyti tik prisijungusius narius, ar visus pažinčių ieškančius narius iš jums aktualios vietovės, ar konkretaus amžiaus asmenis. Atskirai išskiriamos ir naujausios narių anketos. Programėlė turi įprastą susirašinėjimo funkciją, galimybę pakviesti į draugus, o jei bendravimas jums nepriimtinas, galite narį blokuoti, o susirašinėjimus ištrinti.

Programėlė turi visas esmines pažinčių programėlėms būdingas funkcijas, daug aktyvių narių, dinamiškų žaidimų. Tad jei jums patogiausias būdas ieškoti pažinčių yra per mobiliuosius įrenginius, ši programėlė gana patogi ir tam puikiai tiks.

Leave a Comment