Graziausi.lt

Graziausi.lt apžvalga

Pažinčių svetainė, siūlanti pagrindines pažinčių svetainės funkcijas bei galimybę talpinti įrašus.

Registruojantis svetainėje reikia nurodyti savo vardą arba slapyvardį, el. paštą bei slaptažodį. Pateikus šią informaciją jūs nukreipiami į informacijos keitimo puslapį, kuriame galite nurodyti savo lytį bei kokios lyties žmonių ieškote, nurodyti savo miestą, gimimo datą, telefono numerį, Facebook profilį, Skype adresą bei pakeisti el. pašto adresą. Taip pat nariai turi galimybę įkelti savo nuotraukas.

Po registracijos jums išsiunčiama nuoroda el. pašto adreso patvirtinimui. Apžvalgos autoriui šio laiško teko ieškoti Šlamšto skyrelyje. Be to, paspaudus ant nuorodos, svetainėje buvo atidarytas puslapis su tekstu „Puslapis nerastas“. Nepaisant to, svetaine naudotis buvo galima, todėl išlieka klausimas kam šis patvirtinimas reikalingas.

Pagrindiniame svetainės puslapyje vartotojai gali matyti kelių narių nuotraukas bei įrašų srautą apie kitų narių veiksmus svetainėje. Taip pat turite galimybę atsakyti į klausimyno klausimus, kurie padės rasti suderinamų narių bei sulaukti daugiau dėmesio, nes kiekvienas jūsų atsakymas bus skelbiamas kaip jūsų įrašas. Puslapyje rodomos įvairios citatos bei talpinama reklaminė antraštė.

Pažinčių ieškoti galima ieškoti talpinant pažinčių skelbimą, peržiūrint daugiausiai taškų turinčius narius ar vėliausiai prisijungusių narių sąrašą. Taip pat galima peržiūrėti narių sąrašą pagal lytį bei pasinaudoti paieška pagal miestą ir amžių.

Kito nario profilyje jūs galite matyti nuotrauką ir išreikšti simpatiją arba nevertinti nuotraukos. Taip pat jums pateikiama kontaktinė informacija bei nario statistika apie tai kiek klausimų buvo atsakyta, kiek narių aplankė profilį bei kiek nuotraukų ar įrašų susilaukė „like“ bei kada buvo prisijungęs paskutinį kartą. Taip pat galite peržiūrėti nario įrašus, suderinamumą pagal klausimyną, parašyti žinutę, dovanoti VIP ar peržiūrėti nuotraukas.

Žinutes rašyti galima nemokamai, o rašymas primena populiariausių žinučių tarnybų išvaizdą. Tą galite daryti visiškai nemokamai.

Svetainėje siūloma ir VIP narystė, kurią galima įsigyti už taškus, kuriuos galima gauti už naujų narių pakvietimą, pasidalinimą Facebook, prisijungimą po tam tikro laiko ar už kiekvieną atsakytą klausimyno klausimą. VIP nariams suteikiama galimybė peržiūrėti informaciją keliems nariams jie patiko, kas lankėsi jūsų profilyje ir kelios kitos papildomos funkcijos.

Svetainės narių skaičius nėra didelis ir jie nėra labai aktyvūs. Didelė dalis narių yra iš mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat gana daug tarp svetainės narių yra nepilnamečių.

Svetainės išvaizda yra gana paprasta, reklamos yra labai nedaug ir ji pateikiama tvarkingai. Tačiau vartotojo patogumui reikėtų patobulinti meniu  bei naršymo patogumą. Taip pat svetainėje yra keletas gramatinių klaidų, kurios neleidžia vertinti šios svetainės kaip profesionalaus projekto.

Nepaisant to, kad svetainė yra nemokama, tačiau pažinčių paieškai joje yra per mažai narių, todėl tikriausiai bus rezultatyviau pasinaudoti kitomis nemokamomis pažinčių svetainėmis Lietuvoje. Tačiau šiai svetainės pavykus išauginti aktyvių narių skaičių, ji galėtų tapti puikia alternatyva kitoms svetainėms.

Privalumai

 • Greitai veikianti ir neperkrauta
 • Nemokama
 • Galimybė gauti VIP už aktyvumą svetainėje
 • Galimybė skelbti savo kontaktus viešai

Trūkumai

 • Mažai narių
 • Paieška ir naršymas galėtų būti patogesni
 • Gramatinės klaidos

Mokamos narystės privalumai

 • Galimybė matyti visus, kas apsilankė jūsų profilyje
 • Galimybė matyti ar jūsų žinutė buvo perskaityta
 • Galimybė matyti kiek narių patiko jūsų profilis
 • Galimybė gauti papildomus VIP taškus kas valandą
 • Galimybė gauti daugiau taškų už pakviestą narį
 • Galimybė rodyti profilio nuotrauką pačiame pagrindinio puslapio viršuje
 • Galimybė rodyti profilį tik nariams

Leave a Comment