Informacija pažinčių svetainėms

Turite pažinčių svetainę ar programėlę? Norite apie ją pranešti mūsų skaitytojams? Norite matyti savo pažinčių svetainę bendrame pažinčių svetainių reitinge? O gal turite specialių pasiūlymų, kurie būtų įdomūs Pažinčių bumo naujienlaiškių prenumeratoriams?

Visa tai galite padaryti nemokamai.

Norėdami suteikti naujausią ir teisingą informaciją apie lietuviškas pažinčių svetaines ir pažinčių programėles savo lankytojams, visoms pažinčių svetainėms ir programėlėms siūlome bendradarbiauti.

Ko mes tikimės iš jūsų?

  • Informacijos apie pasikeitimus jūsų svetainėje (dizaino pasikeitimai, naujos ar atnaujintos funkcijos, kainų pasikeitimai ir pan.). Tai suteiks galimybę jums sulaukti daugiau vartotojų, nes pažinčių ieškantys vartotojai apie naujienas jūsų pažinčių svetainėje sužinos ir tai gali paskatinti jų pasirinkimą.
  • Kas mėnesį teikiamos informacijos apie unikalių registruotų vartotojų skaičių, kurie per kalendorinį mėnesį buvo prisijungę svetainėje. Ši informacija išliks konfidenciali ir bus naudojama pažinčių svetainių reitinguose, o tai leis mums teisingiau reitinguoti jūsų svetainę.
  • Specialių pasiūlymų mūsų prenumeratoriams. Norime sukurti pridėtinę vertę mūsų naujienlaiškio prenumeratoriams ar Facebook fanams. Dėl šios priežasties specialūs pasiūlymai (pvz. pigesnė narystė ar pan.) jiems būtų nemokamai talpinami mūsų kanaluose. Tai jums leistų sulaukti mokių lankytojų, kurie būtų pasiryžę įsigyti jūsų paslaugas.

Jūsų naujienų ir informacijos bei pasiūlymų laukiame el. paštu info@bumas.lt.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top