iOS pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lydere ir toliau išlieka pažinčių programėlė Tinder. Savo poziciją taip pat išlaiko ir antroje vietoje esanti Badoo programėlė.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas trečioje vietoje, į kurią iš ketvirtosios kyla The Game by Hot or Not. Tai aukščiausia šios programėlės pozicija reitingo istorijoje.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja pažinčių programėlė turtingiems ir sėkmingiems Luxy. Ši programėlė kyla per 14 pozicijų į 10 vietą. Tai yra aukščiausia programėlės vieta reitinge per visą jo istoriją.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas programėlės homoseksualiems ir biseksualiems vyrams Grindr reitinge. Ši programėlė krenta per 6 pozicijas į 13 vietą.

Tarp šio mėnesio populiariausių programėlių yra ir 5 naujos programėlės, kurių nebuvo praėjusio mėnesio reitinge. Aukščiausią poziciją demonstruoja 12 vietoje esanti astrologija paremta pažinčių programėlė Align. Ši programėlė per visą reitingų istoriją jame pasirodė pirmą kartą. Kitos reitingo naujienos MiuMeet, SayHi, Firstmet ir Qeep užima atitinkamai 22-25 reitingo pozicijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top