Kaip tęsti pažinčių paieškas po praeities klaidų

Viena didžiausių kliūčių, kurią turime nugalėti norėdami rasti ilgalaikę meilę yra mūsų pačių pažinčių paieškų patirtis. Daugelis iš mūsų patyrė nutrūkusius santykius, o tai sukėlė tam tikrą traumą, kuri dažnai lieka atmintyje ir elgesyje jums to net nesuvokiant.

Ieškant sveikų, ilgalaikių santykių ir nekartojant tų pačių senų pažinčių paieškų klaidų svarbiausia yra suprasti savo praeitį ir tada priimti sprendimą to nekartoti. Tai lengviau pasakoma, nei padaroma, nes daugelis iš mūsų turi įpročių, kuriuos sunku pakeisti.

Keletas patarimų, kaip padėti sau kurti geresnes pažintis.

Rinkitės kitokio tipo pažintis

Jei jūs pastebite, kad jums patrauklūs tik po paties tipo vyrai ar moterys, jums vertėtų pabandyti susitikti su kažkuo, kas iš pradžių netraukia. Dalis ilgalaikių porų iš pradžių nejaučia meilės iš pirmo žvilgsnio, tačiau ji auga po truputį. Kai pradedate santykius su žmonėmis su kuriais įprastai nepradėtumėte, jūs atrandate tai, ko jūs norite iš tikro.

Rinkitės meilę, o ne patrauklumą

Mes dažnai painiojame momentinį patrauklumą su meile, bet tai nėra tas pats. Meilė yra tai, kas atsiskleidžia per tam tikrą laiką esant gilesniam ryšiui, tuo tarpu patrauklumas yra momentinė ir trumpalaikė patirtis. Mes linkę greitai nerti į santykius su tais, kurie yra patrauklūs ir nesuteikiame galimybės kitiems. Jei nesate tikri, susitikite ir su tais, kurie nėra iš pirmo žvilgsnio patrauklūs ir žiūrėkite kaip klostysis situacija.

Nepriimkite blogo elgesio

Tai susiję su patrauklumu – jei mums kas nors patinka, mes atleidžiame netinkamą jų elgesį, tokį kaip nuolatinis vėlavimas, susitikimo atšaukimas paskutinę minutę ar neatsakymas į žinutes. Vietoj susitaikymo su tuo, kaip pažinčių paieškų dalį, ar galvojimo, kad jūs kažką ne taip padarėte, nepriimkite tokio nepagarbaus elgesio su jumis.

Nelyginkite

Mes turime tendenciją į praeitį žvelgti pro rožinius akinius. Galite pastebėti, kad kartais lyginate savo dabartinę pažintį su ankstesne pažintimi. Kai jūs tai darote, atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta, ir kodėl jūsų mintys nukrypsta link jūsų buvusio partnerio. Ar jūs esate pasimatyme, ar tik leidžiate laiką? Ką jūs galite padaryti tam, kad labiau įsitrauktumėte? Pamirškite visus senus dalykus ir pradėkite viską nuo tuščio lapo. Į kiekvieną pasimatymą reikia žvelgti pro šviežias akis, o ne pro palyginimo mikroskopą.

Kai pradėsite keisti savo gyvenimą, pastebėsite skirtumą ieškant pažinčių. Jūs jausitės geriau atsiverdami ir turėdami daugiau malonumo bei labiau tikėsite sutikti naują antrąją pusę.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top