kitoLink.lt

kitoLink.lt apžvalga

Prisijungus svetainės pradžios puslapyje jums pateikiama informacija apie naujus bei šiuo metu prisijungusius narius, gimtadienius švenčiančius bei jums patinkančius narius, o taip pat paskutinius atnaujinimus forume, naujienas ir straipsnius bei artimiausius renginius.

Savo profilyje nariai gali įkelti nuotrauką ir papildyti informaciją apie save bei užpildyti atitikimo klausimyną.

Ieškantys pažinčių gali pasinaudoti paieška, kuri leidžia atrinkti kitų narių anketas pagal lytį, amžių bei šalį. Norintys sumažinti atrinktų anketų skaičių ar rasti tinkamesnių pažinčių taip pat gali pasinaudoti išplėstine paieška, kuri suteikia galimybę ieškoti pažinčių pagal vietovę, ūgį, išsilavinimą bei pomėgius. Taip pat suteikiama galimybė ieškoti partnerių svetainių narių sąrašuose.

Norint pranešimais susirašinėti su kitais nariais jums reikės tapti aktyviu nariu, kuri kainuoja nuo 15 EUR už 3 mėnesių narystę.

Svetainės narių patogumui yra sukurtas forumas, kuris dar nėra labai aktyvus, bei katalikiškų renginių kalendorius.

Kadangi ši svetainė yra mokama ir yra skirta tik krikščionims, ją turėtų rinktis tie žmonės, kuriems yra ypatingai svarbus tikėjimas jų šeimoje. Kitu atveju rekomenduotume rinktis kitas lietuviškas pažinčių svetaines.


Registracija

Registracijos metu jums reikia pasirinkti savo lytį, nurodyti savo el. pašto adresą, profilio vardą bei slaptažodį. Taip pat jums reikia patvirtinti, kad esate katalikas, nesusituokęs ir norite tuoktis Bažnyčioje.

Pateikus šią informaciją ir sutikus su sąlygomis jums išsiunčiamas patvirtinimas el. pašto adresu apie paskyros aktyvavimą. Registracijos patvirtinimas toks pats kaip ir daugelyje kitų svetainių paspaudžiant el. laiške esančią nuorodą. Po patvirtinimo jums leidžiama prisijungti prie svetainės.


Mokamos narystės privalumai

  • Galimybė rašyti žinutes
  • Galimybė matyti kitų narių nuotraukas

Mokamos narystės kaina

  • 3 mėnesiai – 15 EUR
  • 6 mėnesiai – 20 EUR
  • 12 mėnesių – 30 EUR

Apmokėjimo būdai

  • Mokėjimo kortelė
  • PayPal
  • Banko pavedimas

Anketos panaikinimas

Norint panaikinti savo profilį, jums reikėtų prisijungti prie savo paskyros, viršutiniame dešiniajame kampe paspausti ant vartotojo vardo nuorodos. Tada pasirinkti „Išjungti paskyrą“. Sekančiame žingsnyje jūsų bus paprašyta nurodyti priežastį bei paspausti mygtuką „Išjungti paskyrą“.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo atveju jūsų paskyra bus nematoma kitiems nariams, tačiau duomenis bus išsaugoti tam atvejui, jei norėtumėte ją pratęsti ateityje. Jei norėtumėte, kad jūsų duomenys būtų panaikinti visam laikui, jums reikėtų parašyti laišką elektroniniu pašto adresu info@kitolink.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top