Kodėl turėtumėte vengti pažinčių programėlių iš karto po skyrybų

Kai kurios skyrybos yra sunkesnės nei kitos, bet visos skyrybos gali turėti įtakos mūsų psichinei ir emocinei būsenai. Kiek kartų bandėte pabėgti nuo jaučiamo skausmo ir liūdesio? Tikriausiai dažniau nei manote – kartais leisdami laiką su draugais, vartodami alkoholį ar užsiimdami seksu, o kartais susitelkdami į darbą, hobį ar sportą.

Dabar vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda naudoti pažinčių programėles tam, kad galėtų greitai surasti naujų atitikimų ir įsitraukti į flirtavimą žinutėmis. O kodėl ne? Juk flirtuoti ar susitikti su naujais žmonėmis gerai, ar ne?

Nebūtinai. Pažinčių programėlių naudojimas kaip prasiblaškymas gali atsigręžti prie jus pačius ir nutolinti sveikimo po skyrybų procesą.

Prasiblaškymas dažniausiai nėra geriausias būdas susitaikyti su skyrybomis. Gijimas yra procesas, pajausti savo emocijas ir susitaikyti su savo sudaužyta širdimi yra sveika. Sveiki pokyčiai ateina kartu su kančia tam, kad galėtume judėti toliau. Prasiblaškymas tik atitolina mūsų gijimą.

Nesupraskite klaidingai – pasinerti į sveiką veiklą yra puiku. Tačiau, kai bandote ignoruoti savo jausmus, ieškodami greitų sprendimų naršant pažinčių programėlėse, tai gali turėti neigiamos įtakos.

Gera savijauta dėl paviršutiniško bendravimo yra trumpalaikė, o tai gali palikti jums blogą savijautą, ir bus dar sunkiau nei iki to – ir labiau tikėtina, kad norėsite naršyti dar daugiau. Tiesą sakant, naršymas yra labiau patvirtinimo paieškos, kad jūs dar kam nors įdomūs, o ne sveikas būdas rasti pažinčių. Jūs neturėtumėte painioti programėlės su savo sugebėjimais rasti naujų žmonių.

Mūsų savivertė nepriklauso nuo to, kiek atitikimų ar žinučių gauname, ar kiek galimybių mes turime sutikti naujus žmones. Mes turime jausti pagrindą savyje – pasitikėti savo sugebėjimais, būti nepriklausomais ir vertais, o ne priklausomais nuo to, ką kiti apie mus galvoja – ypač atsitiktinių nepažįstamųjų žinutėse.

Taigi, kai kitą kartą po išsiskyrimo kils pagunda prisijungti prie Tinder ar kitų pažinčių programėlių, nes jums desperatiškai reikia prasiblaškymo ar patvirtinimo, paskambinkite savo draugui ir eikite kartu pavakarieniauti. Ilgalaikėje perspektyvoje būsite laimingesni ir sveikesni.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top