Taisyklės

Atsakomybės ribojimas

Tinklapyje PažinčiųSvetainės.lt yra pateikiama informacija apie pažinčių svetaines, programėles, santykius ir kitas su pažintimis susijusiomis temomis. Taip pat yra sudaromi pažinčių svetainių ir programėlių reitingai, kurių sudarymo metodologija yra sukurta reitingo sudarytojų.

Nepaisant to, kad siekiama užtikrinti turinio kokybę, tačiau pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar klaidų. Reitingų sudaryme taip pat galimos klaidos dėl pilnos informacijos neturėjimo ar metodologijos teisingumo, todėl šie reitingai turėtų būti vertinami kaip reitingo sudarytojų asmeninė nuomonė. Autoriai gali atlikti turinio pakeitimus bet kuriuo momentu.

PažinčiųSvetainės.lt neatsako už tai, kad nuorodos į pateiktas svetaines bus tikslios jų paspaudimo momentu. Kadangi vienas iš svetainės pajamų šaltinių yra pajamos iš reklamos ir tarpininkavimo, dalis nuorodų gali būti pagrįstos partnerystės (affiliate) principu ir už tai PažinčiųSvetainės.lt gali gauti pajamų, tačiau šis bendradarbiavimas neturi įtakos reitingų sudarymui, nes jis sudaromas vienodai visoms svetainėms pagal turimą informaciją.

Jūs sutinkate su tuo, kad bet koks turinys, kurį jūs skaitote, siunčiatės ar kitaip gaunate yra jūsų rizika, todėl privalote imtis reikalingų saugumo priemonių ir tik jūs atsakote už žalą savo sveikatai, turtui ar informacijai bei prisiimate visą išlaidas šios žalos atlyginimui.

PažinčiųSvetainės.lt pasilieka teisę bet kada keisti svetainės koncepciją, taisykles, reitingų sudarymo metodologiją be išankstinio perspėjimo.

Už svetainėje skelbiamą reklamą, atsako jos užsakovas. Už svetainėje paskelbtus komentarus, atsako tų komentarų autoriai.

Autorinės teisės

Griežtai draudžiama šioje svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose svetainėse arba platinti mūsų informaciją kuriuo nors pavidalu be sutikimo.

Prieš naudodami mūsų paskelbtą informaciją, prašome informuoti el. paštu info@bumas.lt.

PažinčiųSvetainės.lt neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus. Siųsdami šią informaciją, jūs sutinkate, kad šios informacijos autorių teisės priklauso PažinčiųSvetainės.lt ir mes neprivalėsime atlyginti už šią informaciją. Mes galime šią informaciją atkurti, platinti, skelbti ir publikuoti nurodant autoriaus vardą taip, kaip jis buvo pateiktas. Jokie kiti asmenys neturi teisės naudoti šią informaciją be PažinčiųSvetainės.lt sutikimo.

Privatumo politika

PažinčiųSvetainės.lt naudoja slapukus (cookies) statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų puslapių populiarumą o taip pat atliekant tyrimus. Slapukai palengvina naudojimąsi mūsų svetaine. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Ši  anonimiška statistinė informacija gali būti perduodama trečiosioms šalims. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Naujienlaiškio taisyklės

Užsiprenumeravę naujienas el. paštu, Jūs sutinkate, kad PažinčiųSvetainės.lt tvarkytų jūsų el. pašto adreso duomenis ir siųstų savo  bei partnerių pasiūlymus ir naujienas.

PažinčiųSvetainės.lt įsipareigoja neskelbti Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, tiesiogiai nesusijusioms su paslaugų teikimu.

Informuojame, jog Jūs turite teisę nutraukti naujienlaiškio prenumeratą ir jūsų duomenys bus pašalinti iš duomenų bazės.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top