Tinder

Tinder svetainės apžvalga

Pažinčių paieška svetainėje yra analogiška ir pažinčių paieškai programėlės pagalba. Jūs galite peržiūrinėti nuotraukas ir išreikšti savo simpatiją arba atmesti jums nepatinkančias nuotraukas. Jei jūsų simpatijos sutaps, jūs galėsite pradėti bendravimą.

Taip pat galite peržiūrėti labai trumpą profilį arba labai patinkančioms nuotraukoms panaudoti Super Like funkcija, kuri praneš apie jūsų susidomėjimą jums patinkančiam žmogui.

Pažinčių paieška yra nemokama ir tik papildomos funkcijos apmokestintos, tačiau pažinčių paieškai mokama narystė nėra būtina.

Ši pažinčių svetainė yra labai paprasta ir tiks žmonėms, kurie nori kuo mažiau funkcijų ir lengvų pažinčių. Jei jums norisi didesnio suderinamumo pagal įvairius kriterijus, o ne tik pagal išvaizdą, išbandykite kitas rimtų pažinčių svetaines, tokias kaip DarniPora.lt ar pan.


Registracija

Registruotis internetu galite prisijungiant su Facebook arba su telefono numeriu. Registruojantis su Facebook, jums reikia prisijungti prie Facebook ir suteikti leidimą programėlei dalintis duomenimis ir patvirtinti, kad esate ne robotas. Po trumpo svetainės naudojimo pristatymo, jūs turėsite leisti nustatyti jūsų vietą. Taip pat jei norėsite, galėsite įjungti pranešimus savo naršyklėje.

Prisijungus prie svetainės galite redaguoti savo profilį patalpinant aprašymą iki 500 simbolių, nurodyti savo darbą bei išsilavinimą, įkelti nuotraukas bei pasirinkti kokiu atstumu bei kokios lyties bei amžiaus žmonių norite ieškoti.


Anketos panaikinimas

Anketą galite panaikinti prisijungę prie „Mano profilis“ ir puslapio apačioje paspaudę nuorodą „Ištrinti paskyrą“. Paspaudus šią nuorodą turėsite savo sprendimą patvirtinti ir jūsų paskyra bus ištrinta.


iPhone/iPad programėlės apžvalga

Pirmą kartą paleidus programėlę jums bus pasiūlyta prisijungti su Facebook arba savo telefono numeriu. Atlikus prisijungimą, jūsų bus paprašyta suteikti galimybę nustatyti jūsų vietovę programėlės naudojimo metu. To reikės tam, kad būtų tinkamai nustatyti šalia jūsų esantys žmonės. Sekančiame žingsnyje jūsų paklaus ar norėsite gauti pranešimus apie tai, kai sulaukiate abipusės simpatijos arba naujos žinutės. Taip pat jums pasiūloma Tinder Gold mokama narystė. Po šio žingsnio jūs galite pradėti paieškas.

Pažinčių paieška programėlės pagalba yra paprasta ir smagi – jums tereikia braukti pirštu per žmonių nuotraukas, kurie yra netoliese. Jei braukiate į dešinę, taip parodysite, kad jums tas žmogus patinka, jei brauksite į kairę, taip parodysite, kad šis žmogus jūsų nedomina. Kai tik kuriam nors iš jums patikusių žmonių patiksite jūs, gausite pranešimą „Match“, kad jūs tinkate vienas kitam į porą ir nuo to laiko galėsite bendrauti vienas su kitu. Jei jums kažkas labai stipriai patiko ir norite parodyti tam žmogui, kad jis jus domina, galite paspausti mėlyną žvaigždutę arba braukti nuotrauką į viršų ir taip nusiųsite „Super Like“ žinutę tam žmogui.

Jei jūs norite sužinoti kiek „match“ turite, jums tereikia nueiti į susirašinėjimo skiltį pasirenkant mygtuką viršuje dešinėje pusėje ir ten matysite visus savo kontaktus, kurie patiko jums ir kuriems patikote jūs.

Programėlė yra nemokama, tačiau jūs galite naudoti papildomomis funkcijomis įsigiję Tinder+ ar Tinder Gold narystes. Tai suteiks jums galimybę bendrauti su žmonėmis bet kurioje pasaulio vietoje. Taip pat galėsite atšaukti savo pasirinkimą perbraukiant per nuotraukas bei turėsite daugiau Super Like galimybių.

Programėlė patogi ir lengvai naudojama, todėl jei norite ieškoti pažinčių paprastai ir lengvai, tam ši programėlė būtų tinkamas pasirinkimas. Jei jūs norėtumėte pažinčių ieškoti pagal įvairius kriterijus, ši programėlė nebūtų geriausias pasirinkimas.

Ta pati programėlė veikia ir iPad įrenginiuose. Panašu, kad ji nebuvo pritaikyta prie iPad galimybių, o tiesiog ta pati programėlė didesniame lange, todėl norint ja naudotis, planšetę turėsite naudoti vertikaliai. iPad programėlių yra patogesnių, tačiau dėl bendro Tinderis patogumo ir populiarumo, ji galėtų būti verta jūsų dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top