XPazintys.lt

XPazintys.lt apžvalga

Ieškoti pažinčių galima peržiūrint merginų ar vaikinų nuotraukas ir žinutes. Kontaktinė informacija nurodoma jų skelbimuose, todėl pažinčių paieškai nėra būtina registracija. Tačiau jei jūs norite paskelbti savo pasakojimą, nuotrauką, pasakojimą ar nuorodą, jums reikės užsiregistruoti.

Pažinčių skelbimų lenta perkrauta reklama tiek svetainėje, tiek naujuose naršyklės puslapiuose, kurie atidaromi automatiškai. Svetainė sukurta naudojant WordPress turinio valdymo sistemą ir ji yra labiau pritaikyta informacijos apie save skelbimui, o ne pažinčių paieškai.

Panašu, kad ši svetainė yra neaktyvi, be to nepritaikyta pažintims, todėl siūlome jums geriau pasinaudoti kitomis nemokamomis pažinčių svetainėmis.


Registracija

Registruojantis svetainėje reikia nurodyti prisijungimo vardą ir el. pašto adresą, o slaptažodis jums bus išsiųstas el. paštu. Gavę slaptažodį, galite prisijungti prie svetainės ir tada jums pasiūloma užpildyti informaciją apie save: nurodyti savo vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją bei pateikti trumpą savo aprašymą, tačiau šios informacijos pildyti nėra būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top